Kodutehtud nuudliburger ja eelmiste postituste täiendused

Sõna “kodutehtud” mulle üldse ei meeldi. Ja see nuudliburger on tegelikult rohkem nagu kodukootud. Erilise nöögina ei olegi tegemist tunnustatud peakoka poolt hoole ja armastusega, odavate toiduainete riiulist välja valitud kiirnuudlitega vaid üleeilase makaroni-kõrvitsavormiga. See trend, et pannakse kokku kaks kiirtoitu vms on juba üsna pikalt levinud ja mõningaid näiteid leiab NY Timesistki

Kuidas teha päris nuudliburgerit vaata SORTED. Midagi erakorralisemat –Tofu Miso Ramen Burger

...

Täiendus nr 1
25.03.2014 – Musta pori näkku (Vanemuine, esietendus 10.11.2012). Mul oli kuidagi meediast jäänud mulje, et see on hirmus ropp lavastus. Ma olin raamatut lugenud, ehk seetõttu ei leidnud laval toimuvas midagi erakorraliselt roppu. Kui nii võtta, ilmus ju raamat 6 aastat ja lavastus 2 aastat tagasi, selle ajaga on kõvasti roppust maailma juurde tekkinud. Mingi suur šedööver see nüüd just ei ole aga oli siiski päris huvitav vaadata ja kuulata. Vaadata muide tasub täitsa rõdu keskelt, ma ei tea kas põrandalt saali külgedele ja laele projetseeritav üldse väga näha ongi.

Täendus nr 2

Kuulge, miks te ei taha SOS lasteküla toetada? Oksjonil on juba pakkumiseks läinud ja hind kerkinud müstilstesse kõrgustesse – üle 3 euro. Millest jutt? Selline kaunis komplekt koos saatetekstiga (mille ma ise oma väikse valge käega kirjutasin) on saadaval osta. ee keskkonnas.
http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=46315739

9 erinevat meenet

Hei, Sina, hurmav ostleja!

Istud kontoris, toodad igapäevast parteijuhtme pläma ja kommid Delfis? Igatsed taga 2000ndate algust ja keskpaika? Olid gümnaasiumis päris äge tegija, arvasid, et ajad mil 3310 puusal kadmine on khuulim tegevus eales, ei lõppegi? Kirud end, et Peeter Paani põlvkonna täieõiguslikuks liikmeks hakkamise asemel valisid kodulaenu ja autoliidingu?

Aeg rutiinist irduda – need hoole ja armastusega välja mõeldud ning Aasia nobedate näppude poolt valmistatud reklaamkingitusted annavad kokku intrigeeriva komplekti ja on just Sulle nostalgitsemiseks mõeldud.

  1. Kiilaned? Või sirab päike aknast arvutiekraanile? Oivaline Sony bandana nokats aitab. Kombineerides tibukollase T-särgiga on kõlbab kanda ka partei suvepäevadel.
  2. Condori võrratu kõhukott. Tundub tavaline? Oo, ei! Isegi väheldase insener-tehnilisetaibuga isik suudab selle napi vaevaga täiemõõduliseks kandekotiks rapsida.
  3. Pintsaklipslaste parimad ajad 12 aastat tagasi veel täitsa kestsid, mingeid veidraid hipstereid ei olnud. Paberist visiitkaarte sai hoida just sellistes vaimustavates vutlarites. Eriti mõnna pakkumisena on kaasas match’iv pastakas. Kui ülemus ei taha Sulle visiitkaarte lubada, ajades mingit keskkonnahoiuiba, pane sinna oma Sportlandi-Photopointi-Seppelä kliendikaardid.
  4. Kindel värk, et Sul on vanemate kodus alles veel see 3310 või mõni muu lihtne ja presenteerimist vääriv päristelefon, ainult ühiskonna painava surve tõttu kannad kaasas seda viimast nutitelefoni mudelit. Selle imetoreda Urgo kaelapaela otsa saab muidugi riputada muudki, näiteks võtmeid. Või kui töökoht sunnib Sind töötõendit endale külge ripnema panema, siis on sellest paelast kindlasti abi.
  5. Kui juba selle 3310 välja otsisid, pane ta siis sellesse hulltoredasse kotti ka. Kotil on küljes muljetavaldav klamber, selle saab väga mugavalt paigutada kõhukoti rihmale.
  6. Vot nüüd on tegemist selle pakkumise staarmeenega! Võrreldamatu purgihoidja! Samuti aasaga, et saaksid kinnitada kõhukoti rihmale. Ja boonusena on neid selle hinna eest kaks tükki! Ühte 7UP ja teise Koff, elu on lill.
  7. Omroni hiilgav pudeliavaja on nii kasutamata, et pole teada kas ta pudeliavajana pädeb. Võib sobida lutsukiviks või uksestopperiks, proovi järgi!
  8. Imeline Bionorica täispuidust korduvkasutatav küünlajalg koos küünlaga. Küünl muidugi läida hingedepäeval meenutamaks kõike toredat mida enam ei ole. Või tee romantikat *wink*. Kui oled väikestviisi meistrimees saad küünlajalga kasutada kodustel remonttöödel, mässides selle ümber liivapaberi ning lihvides küproki.
  9. Kogu see õnn tuleb pakendatuna geniaalsesse seljakotti. Viska sinna ka oma susped ja oled suveks täielikult valmistunud.

Meenutan veel, et enne kui meid tabasid mail.ee ja hot.ee õpetati koolis e-kirju lugema mustavärvi kastikeses kus jooksid valged kirjad ning teada oli vaja perse äit commande, Windows oli tegelikult kunagi täitsa hall ning Office’il sõber kirjaklamver, telefonis ussimäng, sandaalide kandmist valgete sokkidega peeti täiesti normaalseks, parimad ehted olid plastmassist, tuhat pisikest patsi koos plastmassist kaunistus klõpsudega eluunistus, fotolindile said salvestatud kõik altlaienevad stretšmaterjalist püksid, nabapluusid ja kummist tallaga riidest platvormkingad, loendamatuid selfisi vaadati sotsiaalmeedia asemel albumist 😉

Ilusat kevadet ja nagu juba Toots ütles – osta ära 😉

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s