Karamelliga kokkuliimitud šokolaadiküpsised

Eelmisel nädalal kinnitati meie kõrgharidusasutuses ohutusjuhend töötamiseks kuvariga. Ärge saage minust valesti aru, juhendil kui sellisel pole tegelikult midagi häda. Käskivat kõneviisi kasutades on keegi hoolikalt kõik põhitõed toksinud  kaheksaleheküljeliseks (koos harjutustega) dokumendiks, varastanud laenanud kuskilt ühe joonise ning teinud harjutuste illustreerimiseks mõned kriipsujukud juurde. (Huvitava kõrvalpõikena – punkt 4.4 märgib ka õhuniiskuse sobivuse vajadust)

IMG_3235

Oletatavasti käis selle tulemuse saavutamiseks koos töögrupp ja siis kui enamus tööd tehtud tuli kellelgi asi vorminduslikult kokkumätsida. Selle tulem siis jõudis me postkastidesse – lk  1, 3, 5 ja 6 on oluliselt väiksemad kui lehed 2, 4, 7 ja 8. Põhimõtteliselt sama kui käiks pohlal, tariks saagi koju ja siis otsustaks, et moosi võib keeta ka nii, et mõned kuuseoksad ja pohlalehed jäävad sisse.

Ma saan aru, et ilmselt oli tarvilik ohutusjuhendi kui sellise olemasolu aga tegelikult oleks vaja inimesi päriselt asja üle mõtlema panna. Ja selleks kaheksa lehekülge kärkivat peab-peab-peab dokumenti vaevalt eesmärgipärane vahend on. Ma kannan juba paar nädalat Polat Loopi ja peab ütlema, et ilmselgelt ma istun liiga palju. Puust ja punaseks ette tegemiseks on tänapäeval paremaid meetodeid – näiteks selline video (link FBi, avalik postitus).

Kõige selle tulemusena nägin ma unes, et otsustasin juhendada lõunatunni “joogat”** meie õppehoone keldris olevas tühjalt seisvas ruumis (selline on seal tõesti olemas). Unes arutlesime veel, et alguses peaks tegema 15 ja hiljem 30, et jääks aega ka lõunaks ning et spordirõivaid pole vaja, ainult mugavaid riideid. Ning lõunat sõime ka koos keldris – banaani ja salatit.

...

Whoopie pies. 

Dorie Greenspan again – “Les Whoopies

Enough said.***

...

 

——

*PL’ist kirjutan mõni teinekord pikemalt

** jutumärgid sellepärast, et päris tõsist ma ei oska aga mul on äpp, millega saab teha sellist mitme stiili segu/võimleisharjutusi.

*** võibolla ainult lisada seda, et maapähkli-võikreem – noh, maitseasi, onju. Soovitan vahele soolakaramelli. Aga mõnusad pehmed koogikesed küll.

4 comments

  1. Tegelikult alles aasta-paar tagasi jagati ka kehakultuuri noorte teadurite videoõpetusi võimlemisest töökohal, tüdrukud tegid kenasti neidsamu harjutusi ja sättisid oma töötoole jms.

    1. Siseveebis peaks TÜASKi asjad praegugi üleval olema. Väga head harjutused olid, ma tegin ikka vahest.

  2. Mul hoopis teise valdkonna küsimus: kas oled kunagi midagi teinud jaanikauna või jaanikaunapulbri/jahuga? Viinis nägime esmalt puu otsast tänavale langenud jaanikaunu ja siis sain ühe paki – ilmselt ikka mitte tänavalt korjatud, vaid soojalt maalt sisse toodud kaunu – kingituseks. Kaunad on meeldiva šokolaadimaitsega, ent väga kõvad. Interneti allikate alusel peaks olema hirmus kasulik ja hea vili.

    1. Tead mul vist on isegi üks pakk jaanikaunajahu, aga miks ma ta ostsin… ei mäleta. Mäletaks nagu, et saab kooki ja leiba küpsetada, peaks eksperimendi tegema 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s