Süüa!!! (arhiiv)

2017. aasta alguses otsustasinlehe arhiveerida. Juba päris kaua pole siia ühtki muutust tehtud ja mikroblogimine paistab paremini sujuvat. Kahju siiski suurest tööst lahkuda, seega jääb ta üles. Kes teab millal saabub aeg ja inspiratsioon jätkata 😉


See osa blogist tekkis kunagi ammusel ajal kui mind üritati Illegraardist välja visata, sest ma olin sinna koos koeraga tulnud. Noh, et peen koht või nii, kes eales Illekas käinud teab, et peeneks kohaks ei saa see ilmselt eales. Suurest tigedusest ja kes teab veel millest ajendatuna otsustasin proovida kust mind veel välja visatakse ning selle ka kirja panna. Aga nagu ikka ajad ja elud muutuvad, mõne aja pärast tüdis koerake baaridest ja lokaalidest ning jäi ainult see suht subjektiivne nimekiri kõigist Tartu sööklatest. Tagatipuks saabus aeg kui ma eriti nelja seina vahelt ei lahkunud ning kõik paistis veidi unarusse jäävat. Ühtki lubadust ma ei anna aga 2014 aasta alguses otsustasin natuke ümberkorraldusi teha, on teine ju päris huvitav ajalooline lugemine ja siia täitsa satub külastajaid. Parema (võib olla parema) ülevaate saamiseks grupeerisin sööklaid veidi.

 

18 comments

 1. Praegune Joint ehk endine Töö Juures on nimekirjast puudu. Mitte et ma usuks nende köögi headusesse, aga nii täiuslikuma eesmärgi nimel.

 2. Da Joint on nüüd juba 25. septembrist kinni.
  Eeldatakse, et lähitulevikus jätkub asi uue nime all ja kesklinnas nö. Arco vara majas.

 3. väga lahe & vaimukas ülevaade, muigan siin juba tükk aega:) ps updeidi huvides, et gläm on ka kinni eelmisest nädalavah-st, sattusin juhuslikult viimasel õhtul sinna sööma, kui veel viimaseid kööki alles jäänud palakesi sai tellida.

  1. Kui sa mulle selle kohta lõigu valmis kirjutad, siis ma olen valmis selle siia lisama. Ma olen seal ju ainult korra einestanud, sellest küll adekvaatse pildi andmiseks ilmselt napib kogemust 🙂

 4. Tartusse satun suhteliselt harva ja näiteks ennem mõnda nelikürituse spordiala toiduga jamada ei saa, st. söök, mida eelneval õhtul sööd peab olema hea ja kvaliteetne. Sellisel puhul on kindla peale minek La Dolce Vita. Kui aga on möödunud lõbus öö korporatsioonis, siis on hea külastada ühte Näituse tänava hiinakat, Žen-Žen on vist nimeks. Viimase aja masendavaim kogemus on pärit Volgast.

 5. Ahjaa, kui on soov lihtsalt nalja saada, siis Tartus sööma ei peagi, on selline koht nagu Moka – piisab menüü lugemisest et saada pikaks ajaks kõhukrambid(naerust).

  1. See Moka on jah, ikka fenomen oma ette. Ma olen kuulnud ka ikka väga vastakaid arvamusi, peaks ikka kohe korraliku testimise ettevõtma, kuigi tuleb tunnistada, et see menüü (lisaks lõbustamisele) ka ikka oma jagu pelutab…

 6. Pensionäride päevakeskus on päris huvitav koht. Tarkoni söökla ja muud tehasesööklad kah.

  1. Tarkoni sööklast olen kuulnud küll, pensionäride päevakeskusest mitte ja ma pelgan veidi, et kuna ma ei ole ei Tarkoni töömesilane ega pensionär siis minu võimalused sellistes kohtades on kesised 🙂

 7. Tartusse satun suhteliselt harva ja näiteks ennem mõnda nelikürituse spordiala toiduga jamada ei saa, st. söök, mida eelneval õhtul sööd peab olema hea ja kvaliteetne. Sellisel puhul on kindla peale minek La Dolce Vita. Kui aga on möödunud lõbus öö korporatsioonis, siis on hea külastada ühte Näituse tänava hiinakat, Žen-Žen on vist nimeks. Viimase aja masendavaim kogemus on pärit Volgast.
  +1

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s