Tšu-tšu-frei!

Oli siin ja enam pole – see on tõesti puhas arhiiv.

City Kiirtoit – öäääk. Selle nimi on nüüd (2012) vist Aasia Express?

Cafe Bianca – Loomemajanduskeskuses ja kodukas on FBis.

žen-žen buffee – Uus buffee on hea lisandus kesklinna toitlustusse. Aga suhteliselt niru. Tellige pigem menüüst. Sügis 2011: liiguvad jutud, et novembrist on kinni. Ja ongi, selle asemel on nüüd Meat Market.

Da Joint – kinni. Võib olla avatakse uues kohas ja uue nimega 😛

05.03.2010 Tartu Postimehe artikkel ütleb, et kinni läheb Creppi restoran, suletud oleks nagu ka Ankru baar ja Trehv:

Kohvik Ankur – Ei ole just väga kutsuv koht, nagu järgminegi ja nii mõnedki alljärgnevatest (ma ei hakka seda edaspidi korrutama).

Beer Colors Place – Õllekokteilide mekkimiseks kõlbab küll, sööma seal miski eriti ei kutsu. Meeleolu sõltub vist üsna palju nädalapäevast, nädala sees lülitavad nad kokkuhoiumõttes oma peegellae ja telkud vahepeal välja ning kõik on kuidagi uimane. (Talveperioodil 2010 suletud)

Pereleib – kohvik, mille saiad kahjuks viimasel ajal üsna väsinud välja nägema on hakanud.

Mir – endine see-sammunegi, keele peal, aga alla neelata ja välja öelda ei saa… Maailma alumisel korrusel. Mittemidagi ütlev vene restoran (restoran on palju öeldud). Kõva tümps ja tühi saal. Juust koore ja murakamoosiga mekkis siiski hää.

GLÄM – Esmamulje sellest kohast (paar aastat tagasi ehk?) oli üsna nigel. Ja tuleb tunnistada, et siiani on see koht üks selline ukra-laadne ja nõmeda disainiga laudadega (need on lauanõude jaoks ebaproportsionaalselt väikesed) koht, mille klientuur koosneb põhiliselt laiaõlgsetest siilipeadest ning tibidest. Aga võrreldes algusajaga on toidu kvaliteet tõusnud ja kui soov hiinapärast süüa võib seda kohta kaaluda küll.

Gruusia Saatkond – Lihtsad asjad on tihtipeale need parimad. Kui kurta, siis ehk seda et veini hind on kõrge (aga vennasrahval on ka rasked ajad…). Talvest 2011 on neil uus ahi, peaks vaatama minema. Guud pai.

Kuum Tass

America – (endine Grillburger) ma ei satu sinna nii tihti, et järge pidada mis seal on…

Kultuurikohvik Elushetked – Tartu Loomemajanduskeskuses

Artjomi juures

Black Pepper Grill

Hagari Pitsa

Ihaste – ma ei saa aru kas nad on olemas või mitte…

Londiste – Kunagi kui see alles avati on sealt miskit tellitud aga tase jms praegu on must maa…

Mägra Maja

Old Indian Cafe & Pub

Tige Tikker – Ma olen korduvalt üritanud sinna minna ja see on alati kas erakorraliselt või suveperioodiks suletud olnud, päh. Lisakommentaar: alates 06.09.2010 on jäänud vaid catering

Tirol pubi ja lounge

YumYum

60’s Grill

Rehepapp – Ühe korra olen käinud, söönud mingi kartul-soust-salat komplekti ja tunnistanud selle söödavaks. Aga selleks et sinna veel minna, pole põhjust leidnud. Pluss – see orienteerumine, ma peaks siis näiteks turult või Annelinnast tulema. Lisakommentaar: vist kinni, või vähemalt vahetab operaatorit.

Maailm – meeldib, ei meeldi, meeldib, ei meeldi, meeldib … Veini antakse väike tops ja küsitakse hingehinda (nüüd on selle asemel Teine Maailm ja teise maailma all olev asi)

Istanbul – Sel ühel korral kui seal olen käinud oli mitu asja halvasti (söök, jook, temperatuur ja teenindus). Siiski tuleks ehk anda teine võimalus?

Neljas Aste

Barckay restoran – Üldse-mitte-mingit-muljet-jättev-koht, vaatamata sellele, et nad Shaw tsitaadi motoks on võtnud. Aga uus kodukas on ikka oluline edasiminek. 16. veebruari 2011 seisuga pandi vehkat (Tartu Postimehe uudis), ma ei näe põhjust seda kohta enam nimekirja esimeses sektsioonis hoida.

Ungari köök – Kunagi ammu on õnnestunud mekkida, enam ei mäletagi mida. Aga soov oleks uuesti proovida, kahjuks on see putka kogu aeg kinni olnud. Aga see oli vist 27.07.09, kui ma nägin Selveris käies, et nad on avatud. Tuleb korraldada rünnak. (Ei, kahjuks see kodukas ei töötagi 😦 ) Aga langošid on jätkuvalt väga head 🙂 Sügis 2011: nad on jätkuvalt avatud kuigi putkal ilutseb silt “Müüa” Suvi 2012: ungarlane kolib Ungarisse aga supid elavad edasi lokaalis Pirogov.

Kalinka – polnud vigagi, katsetus (18.10.09)

Kolme Ahvi Pubi – See on see Teise Maailma all olev asi. Millel vist tükkaega ei olnud nime ja infot saab FBist. Lisakommentaar: kui jätta kõrvale tõsiasi, et päevapraad oli suhteliselt külm (sooja toidupuhul on see ikka miinus, onju), siis näiteks hamburgeri kotlett on ikka hakklihast (mitte mingi pihv) ning ka teised mekitud toidud on olnud head. Lisaboonuseks see, et prae kõrvale ei ole ainult kartul leiutatud vaid ka köögiviljaputru ja rohelisi herneid (mitte neid konservherneid, vaid päris). Detsember 2012: hr. Tuvi ei tulnud ja mitte midagi muud kah praeguseks pole.

zum-zum – vana nimi tagasi. Menüü on vist Püssika oma, vähemalt Hiina kapsas tuleb neil küll ühest torust vist… Kevad 2012: uued ja suhteliselt segased arengud, Trt EkspressTrt PM

Teine Maailm – klubi

Trahter Labürint

Nott – joomaurgas nr  2, põrandapinda u 2,5 korda rohkem kui Mökus. Õnnetuseks on põrand puidust ja seal on ka paar vaibakest, mis omakorda toob kaasa selle, et liisunud õlle lõhna on ikka kordades rohkem kui Mökus.

Tsink Plekk Pang – Ma olen väga kahe-vahel, viimane kogemus oli positiivset laadi, aga pikalt enne seda oli ikka üsna langustrend. Kogu see pangendus tundus kuidagi väsinud, alates tapeedist ja toitudest kuni ettekandjani välja. Viimasel korrusel on päris nunnu sigarituba.

Itaalia köök – Mm, not my cup of tea. Võib-olla võib öelda “kodune itaalia toit”, aga ma kahtlustan, et ma suudaks kodus paremat teha. Ja itaalia-pärasemat ka… Sügis 2011: nad on asunud innukalt põlistama sõna “bruskettad”. Neist sai Mint?

Teine koht

Trehv – nahktagi vähemalt võiks olla, et sinna sisse marssida

Volga – varemalt ma isegi oleks tahtnud sinna minna, aga ei leidnud sobivat puhku. Nüüd (09.09.09, Trt Pm) kus kuulutatud, et sellest saab vene resto… no ootame ja vaatame… Sügis 2011: vahepeal on saabunud vaid teadmine, et nad müüvad sõrmkübara kaupa röögatu hinnaga väga s**** majaveini. Sügis 2012: plaanid on sellised.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s