Ettevaatust, jalgratas!

Väga hea. Tartu Tamme Gümnaasium, 17.07.2009

See on vist pikim rida hoidikut mis ma näinud olen. Tartu Tamme Gümnaasium, 17.07.2009

Väga hea. Eesti Maanteemuuseum, 27.07.2009

See oli ka üks väga kena jalgrattahoidja. Eesti Maanteemuuseum, 27.07.2009

Et ei oleks ainult ilusad. Sellist tüüpi jalgrattahoidiku on minu meelest disaininud, tootnud ja paigaldanud imbetsill (õieti on neid  ilmselt mitu muidugi)

Et ei oleks ainult ilusad. Sellist tüüpi jalgrattahoidiku on minu meelest disaininud, tootnud ja paigaldanud imbetsill (õieti on ilmselt neid imbetsille üsna mitu olnud). Pildil olev eksemplar on pärit Võru mnt Maxima juurest, 05.08.09 (tegelt mul oli üks teine pildiidee, aga inimesed topivad koguaeg oma rattaid sellesse jamasse).

DSC_3375

Kopenhaagen, 19.10.2009

von Bocki maja ees olev hoidik on loomulikult väga vajalik, aga seejuures suht ebapraktiline, pehmelt öeldes. Minu ratta jalg vastu maad ei ulatunud, seega ma ütleks ka et rattastele kahjulik (17.05.10)

06.03.2011

Sest ülikool hoolib. Hoolib nii palju, et paneb maja ette tervelt kuus jalgrattahoidikut, sisehoovi aga tervelt 3 korda rohkem. Ja ei, sisehoovist ei saa sisse. Ning boonusena pargitakse jalgrattahoidikud hoovis kinni. Tõesti. Because we care.

Ülla-ülla, talvega ei olegi olukord paranenud (seejuures siseõue omadest osa on ikka ka kasutuses, mis näitab et juurde oleks vaja, päris palju). 08.04.2012

Rahandus- ja personaliosakonnale ei ole kindlasti jalgrattahoidikuid vaja, sellest postist kindlasti piisab. Ja Lossi 3 õppehoonesse kah pole vaja. 08.05.2012 (Aasta hiljem pole midagist muutunud, ainult keegi ajugenn on pannud sildi von Bocki maja taha, et kasutage Jakobi 2 sisehoovi hoidikuid. Et siis nagu jääb rattaid vähemaks kuidagi v?

Hoidik Baierimaalt, aprill 2013 (pildi autor: KL)

Üks huvitav lahendus Soomest

Jäävad jah, mulle ette niuksed asjad vahest….

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s