Raamatukogu

Mul on uus leht plaanis olnud juba ikka mitu kuud. Hakkasin juba ammu (ja lähedaste tungival nõudmisel) koostama nimekirja oma kokaraamatutest, et oleks midagi millele toetuda kui uusi hangitakse. Nimekiri sai pikk-pikk ja seal on ühtkomateist mis ehk vääriks isegi kommenteerimist. Kui grafomaanluse hoog peale tuleb siis ilmselt seda ma teengi.

Pärast pikka kõhklust-kahtlust sai nimekiri alfabeetiline. Ta-daa.

books.06.01.2013

Laiskus, järgmine kord lisan tabelisse, aga veel tuli meelde: Anthouny Bourdain – Kitchen Confidential ja Medium Raw; Piret Õunapuu ja Liina Karron – Nii meil jõulud tuppa toodi; Sauces; Herbal Remedies; Tuuli Mathiseni Sahver. Joogid; Ragne Värk, Andra Kalda see raamat;

———————-

Suhteliselt suvaline nimekiri kuskilt silma jäänud raamatutest, millest enamust ma ilmselt ei vaja ega õnneks endale ka eales ei hangi.

——————–
Eesti keelsed on üldiselt üsna igavad, aga mõned on sellised ilusa poolsed. Sellest lähtuvalt, kui soodsalt saaks siis võtaks:
Võib olla on veel mõned, aga üldiselt püüaks hoiduda konglomeraadi Ajakirjade Kirjastus (Virkus-Kang-Suitsu) toodetest ja Viljandi koduperenaise tooted pole ka päris minu maitse 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s