Raamatukogu

Mul on uus leht plaanis olnud juba ikka mitu kuud. Hakkasin juba ammu (ja lähedaste tungival nõudmisel) koostama nimekirja oma kokaraamatutest, et oleks midagi millele toetuda kui uusi hangitakse. Nimekiri sai pikk-pikk ja seal on ühtkomateist mis ehk vääriks isegi kommenteerimist. Kui grafomaanluse hoog peale tuleb siis ilmselt seda ma teengi.

Pärast pikka kõhklust-kahtlust sai nimekiri alfabeetiline. Ta-daa.

books.06.01.2013

Laiskus, järgmine kord lisan tabelisse, aga veel tuli meelde: Anthouny Bourdain – Kitchen Confidential ja Medium Raw; Piret Õunapuu ja Liina Karron – Nii meil jõulud tuppa toodi; Sauces; Herbal Remedies; Tuuli Mathiseni Sahver. Joogid; Ragne Värk, Andra Kalda see raamat;

———————-

Suhteliselt suvaline nimekiri kuskilt silma jäänud raamatutest, millest enamust ma ilmselt ei vaja ega õnneks endale ka eales ei hangi.

——————–
Eesti keelsed on üldiselt üsna igavad, aga mõned on sellised ilusa poolsed. Sellest lähtuvalt, kui soodsalt saaks siis võtaks:
Võib olla on veel mõned, aga üldiselt püüaks hoiduda konglomeraadi Ajakirjade Kirjastus (Virkus-Kang-Suitsu) toodetest ja Viljandi koduperenaise tooted pole ka päris minu maitse 🙂

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s