Vennad mõtlevad

Mul on kaks venda – J ja A (kui kumbki neist maaaaa-ilma kuulsaks saab siis ma avaldan täisnimed ka). Ning see lehekülg sai alguse ühest istumisest kus neil tuli mingi väääääga ‘kenjaaalne (toidualane) idee. Kahjuks ma enam ei mäleta mis tuu mõte oli aga ma lubasin tookord teha neile tribute-lehe oma blogisse. Üldiselt ‘kenjaalseid mõtteid tuleb meie peres tihti, neile aitavad kaasa ka ema, isa ja näiteks ema vend. Ilmselt me oleme kõik peast tiba imelikud 🙂 Ja siit tulevad siis  mõtted (eesti keele ortograafia siinses sektsioonis saab ilmselt olema ‘ullem kui teistel lehtedel, sry):

...

  • November 2012 – see ei ole tegelikult geniaalne idee aga lihtsalt kuldne juhtum. J-l on alati taskus igast pudi ja siis kui ta mind haiglasse vaatama tuli, tahtis mulle jätta 5-6 kruvi, väites kindlameelselt, et mul võib neid vaja minna (võimalik, et ta tögas mind, sest ma vahetasin siin lambipirni). Igastahes, ma keeldusin kõiki kruvisid võtmast aga ühe ta mulle jättis. Täna (ikka päris mitu nädalat hiljem) nad tulid jälle vaatama ja J. laenas palatinaabrilt tabutetti. See oli katki. Kruvi kulus tõesti ära (ja oleks veel teinegi kulunud). Ärge põlake kruve ära, onju?
  • Aprill 2012 – keegi tegi vahvlikorvikesi

J nikerdas

  • 10.aprill 2012 – arutelu teemal “Tahad teha kaneelirulle, suhkrut ei ole aga on suhkrukuubikuid, milline tehnika valida?” Kas teha rull ja panna sinna keskele ainuult üks suhkrukuubik, mis siis võiks sulada selliseks keskseks karamelli kohaks? Või laoks taigna peale nagu maleruudustiku ning siis keeraks rulli? Või laoks suhkrukuubikutest plaadi, rulliks sinna peale taigna ja keeraks siis rulli (kusjuures Ja rvas, et võiks niimoodi keerata et suhkur jääb välja poole?!?)
  • Küpsetasin pitsat, hää sõbranje ütles, et küll on hea pehme tainas. Mille peale mu vend J alustas arutelu teemal, kuidas nii – taigna point on see juu pehmest olekust tahkeks küpstada? Seega ei saa see pehme olla, kui ta enne pehme on olnud? Ja kas üldse on mõni küpsetis mis alguses on kõva ja lõpptulemusena pehme? Ajuraju tulemusena avaldati arvamust, et äkki tangukook. Et segad tangu jahuga (noh, et paremini mätsiks) ja siis küpstad kuni tang pehme.
Advertisements

One comment

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s